Вівторок, 21.11.2017, 12:05 | Вітаю Вас Гість

Сайт вболівальників ФК "Полтава"

Головна » 2010 » Липень » 18 » Календар І кола першості другої ліги групи "Б"
09:40
Календар І кола першості другої ліги групи "Б"
За підсумками жеребкування календаря, що відбулося 14 липня 2010 року в приміщенні ПФЛ, місця в стартовій таблиці першості другої ліги групи "Б" розподілилися наступним чином:

1. "Кремінь" Кременчук
2. "Сталь" Дніпродзержинськ
3. "Дніпро-2" Дніпропетровськ
4. "Металург-2" Запоріжжя
5. "Шахтар-3" Донецьк
6. "Гірник-Спорт" Комсомольськ
7. "Шахтар" Свердловськ
8. "Гірник" Кривий Ріг
9. "Іллічівець-2" Маріуполь
10. "Олімпік" Донецьк
11. ФК "Полтава"
12. "Олком" Мелітополь

До вашої уваги календар І кола першості серед команд другої ліги групи "Б"сезону 2010-2011 років (вказані базові дні туру):

1 тур

24 липня 2010 р.

1. "Кремінь" Кременчук - "Олком" Мелітополь
2. "Сталь" Дніпродзержинськ - ФК "Полтава"
3. "Дніпро-2" Дніпропетровськ - "Олімпік" Донецьк
4. "Металург-2" Запоріжжя - "Іллічівець-2" Маріуполь
5. "Шахтар-3" Донецьк - "Гірник" Кривий Ріг
6. "Гірник-Спорт" Комсомольськ - "Шахтар" Свердловськ

2 тур

01 серпня 2010 р.

1. Кремінь - Сталь
2. Полтава - Дніпро-2
3. Олімпік - Металург-2
4. Іллічівець-2 - Шахтар-3
5. Гірник - Гірник-Спорт
6. Олком - Шахтар Св.

3 тур

07 серпня 2010 р.

1. Дніпро-2 - Кремінь
2. Сталь - Олком
3. Металург-2 - Полтава
4. Шахтар-3 - Олімпік
5. Гірник-Спорт - Іллічівець-2
6. Шахтар Св. - Гірник

4 тур

14 серпня 2010 р.

1. Кремінь - Металург-2
2. Сталь - Дніпро-2
3. Полтава - Шахтар-3
4. Олімпік - Гірник-Спорт
5. Іллічівець-2 - Шахтар Св.
6. Олком - Гірник

5 тур

22 серпня 2010 р.

1. Шахтар-3 - Кремінь
2. Металург-2 - Сталь
3. Дніпро-2 - Олком
4. Гірник-Спорт - Полтава
5. Шахтар Св. - Олімпік
6. Гірник - Іллічівець-2

6 тур

28 серпня 2010 р.

1. Кремінь - Гірник-Спорт
2. Сталь - Шахтар-3
3. Дніпро-2 - Металург-2
4. Олімпік - Гірник
5. Полтава - Шахтар Св.
6. Олком - Іллічівець-2

7 тур

04 вересня 2010 р.

1. Металург-2 - Олком
2. Шахтар-3 - Дніпро-2
3. Гірник-Спорт - Сталь
4. Шахтар Св. - Кремінь
5. Гірник - Полтава
6. Іллічівець-2 - Олімпік

8 тур

11 вересня 2010 р.

1. Кремінь - Гірник
2. Сталь - Шахтар Св.
3. Дніпро-2 - Гірник-Спорт
4. Металург-2 - Шахтар-3
5. Полтава - Іллічівець-2
6. Олком - Олімпік

9 тур

18 вересня 2010 р.

1. Шахтар-3 - Олком
2. Гірник-Спорт - Металург-2
3. Шахтар Св. - Дніпро-2
4. Гірник - Сталь
5. Іллічівець-2 - Кремінь
6. Олімпік - Полтава

10 тур

25 вересня 2010 р.

1. Кремінь - Олімпік
2. Сталь - Іллічівець-2
3. Дніпро-2 - Гірник
4. Металург-2 - Шахтар Св.
5. Шахтар-3 - Гірник-Спорт
6. Олком - Полтава

11 тур

02 жовтня 2010 р.

1. Гірник-Спорт - Олком
2. Шахтар Св. - Шахтар-3
3. Гірник - Металург-2
4. Іллічівець-2 - Дніпро-2
5. Олімпік - Сталь
6. Полтава - Кремінь
pfl.ua

Переглядів: 748 | Додав: fcpoltava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Категорії розділу
Анонси [18]
Афіша [14]
Матчі [48]
Інтерв'ю [4]
Суддівські призначення [12]
Різне [93]
Відео [8]
Пошук
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
ХТО З ГРАВЦІВ ,ЯКІ ПРИЙШЛИ В ЛІТНЄ МІЖСЕЗОННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПІДСИЛИЛИ КОМАНДУ?
Всього відповідей: 40
Наступний матч
Наступний матч "Іллічівець-2" (Маріуполь) - ФК "Полтава" 14 травня Маріуполь
Реклама
"ШАХТАР-3" (Донецьк) - ФК "ПОЛТАВА" 16 КВІТНЯ
Наша кнопка: