П`ятниця, 19.04.2024, 21:18 | Вітаю Вас Гість

Останній тур всіх розставить по містах
"Агрокапітал" (Євпаторія) - ФК "Полтава" - 0:5 (0:0)
Голи:
Сірик, 55, 61 (з пенальті), Зав'ялов, 68, 73, Городов, 73
Як і передбачалося перед турніром, питання про його переможця вирішиться в останньому турі. На перемогу в Кубку претендує чернівецька "Буковина", яка набрала 12 очок, але вже всі свої матчі зіграла. Наздогнати "Буковину" може лише "Полтава", причому у наших футболістів перевага в особистій зустрічі. Наша команда, перемігши господарів турніру, має 9 очок і гру в запасі. Суперником наших футболістів буде "Мир" - найсильніша аматорська команда Херсонської області і, мабуть, в Україні теж.
З "Агрокапіталом" Анатолій Безсмертний задіяв в основному гравців, які прибули на перегляд. У першому таймі рахунок відкрити не вдалося. Зате після першого пропущеного гола євпаторійці розсипалися і полтавці оформили перемогу з великим рахунком. М'ячі на рахунку потенційних новачків і ... тренера клубу Андрія Зав'ялова, який також взяв участь у матчі, за 5 хвилин оформивши дубль.
Результати минулих поєдинків такі:
"Арсенал" (Біла Церква) - ФК "Львів" 0:0
"Буковина" (Чернівці) - "Світ" (Горностаївка) 3:0 (Басов, 62, Семенюк, 74, Блажко, 88)