Saturday, 28.05.2022, 22:21 | Вітаю Вас Guest

Сайт вболівальників ФК "Полтава"

Головна » 2009 » September
29 September, Tuesday
28 September, Monday
24 September, Thursday
22 September, Tuesday
19 September, Saturday
17 September, Thursday
16 September, Wednesday
14 September, Monday
13 September, Sunday
09 September, Wednesday
08 September, Tuesday
07 September, Monday
06 September, Sunday
05 September, Saturday
03 September, Thursday
Форма входу
Категорії розділу
Анонси [18]
Афіша [14]
Матчі [48]
Інтерв'ю [4]
Суддівські призначення [12]
Різне [93]
Відео [8]
Пошук
Календар
«  September 2009  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Наше опитування
ХТО З ГРАВЦІВ ,ЯКІ ПРИЙШЛИ В ЛІТНЄ МІЖСЕЗОННЯ НАЙБІЛЬШЕ ПІДСИЛИЛИ КОМАНДУ?
Total of answers: 41
Наступний матч
Наступний матч "Іллічівець-2" (Маріуполь) - ФК "Полтава" 14 травня Маріуполь
Реклама
"ШАХТАР-3" (Донецьк) - ФК "ПОЛТАВА" 16 КВІТНЯ
Наша кнопка: