Saturday, 28.05.2022, 22:54 | Вітаю Вас Guest

Сайт вболівальників ФК "Полтава"

Головна » 2011 » February
26 February, Saturday
22 February, Tuesday
18 February, Friday
15 February, Tuesday
12 February, Saturday
10 February, Thursday
07 February, Monday
06 February, Sunday
03 February, Thursday
Форма входу
Категорії розділу
Анонси [18]
Афіша [14]
Матчі [48]
Інтерв'ю [4]
Суддівські призначення [12]
Різне [93]
Відео [8]
Пошук
Календар
«  February 2011  »
SuMoTuWeThFrSa
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Наше опитування
ОЦІНІТЬ ВИСТУПИ ФК"ПОЛТАВА" В ПЕРШОМУ КОЛІ
Total of answers: 50
Наступний матч
Наступний матч "Іллічівець-2" (Маріуполь) - ФК "Полтава" 14 травня Маріуполь
Реклама
"ШАХТАР-3" (Донецьк) - ФК "ПОЛТАВА" 16 КВІТНЯ
Наша кнопка: