Saturday, 28.05.2022, 21:56 | Вітаю Вас Guest

Сайт вболівальників ФК "Полтава"

Головна » 2010 » February
26 February, Friday
24 February, Wednesday
20 February, Saturday
19 February, Friday
17 February, Wednesday
16 February, Tuesday
15 February, Monday
13 February, Saturday
12 February, Friday
08 February, Monday
03 February, Wednesday
01 February, Monday
Форма входу
Категорії розділу
Анонси [18]
Афіша [14]
Матчі [48]
Інтерв'ю [4]
Суддівські призначення [12]
Різне [93]
Відео [8]
Пошук
Календар
«  February 2010  »
SuMoTuWeThFrSa
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Архів записів
Наше опитування
ОЦІНІТЬ ВИСТУПИ ФК"ПОЛТАВА" В ПЕРШОМУ КОЛІ
Total of answers: 50
Наступний матч
Наступний матч "Іллічівець-2" (Маріуполь) - ФК "Полтава" 14 травня Маріуполь
Реклама
"ШАХТАР-3" (Донецьк) - ФК "ПОЛТАВА" 16 КВІТНЯ
Наша кнопка: